CANTIENICA®  METODIKA -KŪNO EVOLIUCIJA-FORMOMS IR LAIKYSENAI

Įvaldę CANTIENICA®  metodiką - sutvarkome laikyseną. Įgyjame taisyklingos laikysenos ir teisingo judėjimo refleksą. Kūnas grįžta į pirminę prigimtinę padėtį ir judėjimą. Cantienica metodika yra grįsta anatomine logika.

Atlikdami pratimus dubens dugno giliuosius raumenis susiejame su pilvo, nugaros, šlaunų, klubų raumenų sluoksniai, kaulais, sąnariais, sausgyslėmis ir priverčiame juos dirbti kartu neveikiat vienas kito sąskaita, o veikiant sinergiškai atskaitos taško atžvilgiu. Išmokti pratimai “įsirašo” į atmintį ir vėliau natūraliai įsiterpia į kasdienius judesius gyvenime, nes raumenys ima susitraukinėti savaime įgiję refleksą.

Pratimų atlikimas veikia kaip instrukcija teisingam kūno naudojimuisi.

Su amžiumi mūsų ūgis neturi mažėti!!!

Įvaldę  CANTIENICA®  visiškai ir visiems laikams išsprendžiame:nugaros , sprando, kalo ir galvos skausmus, migreną, rankų tirpimą, skoliozę, kifozę, stuburo išvaržas, klubų sąnarių iškrypimus, kelių sąnarių skausmus, prostatos problemas, šlapimo nelaikymą. Pekaliami nusileidę vidaus organai, ženkliai pagerėja lytinė potencija padvigubėja galimybė pastoti. Pastojus lengviau išnešioti kūdikį, sumažėja ar net visai išnyksta persileidimų rizika ir gimdymas pasidaro lengvas, natūralus, aiškus, sąmoningas ir suprantamas. Labai greitai susireguliuoja ir atsistato svoris po gimdymo.

 

Mokymus veda sertifikuota CANTIENICA®  instruktorė, lektorė Renata Ložienė;   www.kunolaisve.lt;  865794730. Šiuo metu studijuojanti Ciuriche ir toliau siekianti aukščiausio CANTIENICA®  lygio.

CANTIENICA® pamokų tvarkaraštis:

Antradieniais: 12.30

Trečiadieniais: 15.30

Ketvirtadieniais: 08.30

 

CANTIENICA® abonementui taikoma atskira kaina.