Joga

Sakoma, kad jogos yra tiek rūšių, kiek pasaulyje žmonių. Todėl ir SOLO mankštos namuose vykstančių jogos užsiėmimų (išskyrus Joga Vinyasa) negalime griežtai įsprausti į konkrečios jogos rūšies apibrėžimus. Išoriškai tai atrodys kaip fiziniai pratimai, kurie teigiamai veikia kūną, tačiau tuo pačiu vyksta mokymasis būti „čia ir dabar“, gerbti savo kūną, išgirsti ir atpažinti emocijas, atsipalaiduoti ir ilsėtis savo viduje, nepriklausomai nuo aplinkybių.

 

Kas vyksta jogos užsiėmimų metu?

Be fizinių pratimų-jogos asanų, kartais atliekami kvėpavimo pratimai (pranayama), o užsiėmimų pabaigoje visada daugiau dėmesio skiriama kūno ir proto atpalaidavimui.

 

Vinyasa joga

"Vinyasa" žodžio reikšmė galėtų būti įvardinta kaip "sudėlioti kažką tam tikru būdu". Taigi Vinyasa jogos užsiėmimų pagrindas ir yra tam tikru eiliškumu sudėliotos asanos, o judėjimas iš vienos pozos į kitą, derinant su kvėpavimu, sukuria tam tikrą nenutrūkstamą judesių tėkmę.

Vienas didžiausių Vinyasa jogos privalumų - tai nuolatinis judėjimas, labai svarbus šiuolaikiniam žmogui, kurio didžąją dienos dalį, deja, sudaro sėdėjimas.

Vinyasa joga užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 19.30* , bei kas antrą šeštadienį 10.00.

 

Kokia jogos mankštos nauda?

Praktikuojant jogą reguliariai:

  • pagerinsite lankstumą, atrasite laisvės jausmą savo kūne;
  • sustiprinsite raumenis ir pagerinsite laikyseną;
  • sustiprinsite imunitetą ir pagerinsite miego kokybę;
  • pagerinsite kraujotaką;
  • išmoksite sąmoningumo, dėmesio sutelkimo;
  • nuraminsite mintis ir atrasite vidinį balansą.

 

Kam tinka joga?

Tinka įvairaus amžiaus, įvairaus fizinio pasirengimo ir fizinio sudėjimo asmenims. Ypač tinka nemėgstantiems aktyvių užsiėmimų, ieškantiems šiek tiek daugiau nei vien tik fiziniai pratimai.

 

 

gallery/joga

Jogos užsiėmimų tvarkaraštis:

Pirmadieniais: 12.00; 18.30

Trečiadieniais: 16.30*18.30

Šeštadieniais: 11.00*

 

* Lankant užsiėmimus TIK šiais laikais (8:30, 16:30 ir 19:30 darbo dienomis bei savaitgaliais), abonementui taikoma speciali kaina.