Joga

Sakoma, kad jogos yra tiek rūšių, kiek pasaulyje žmonių. Todėl ir SOLO mankštos namuose vykstančių jogos užsiėmimų negalime griežtai įsprausti į konkrečios jogos rūšies apibrėžimus. Išoriškai tai atrodys kaip fiziniai pratimai, kurie teigiamai veikia kūną, tačiau tuo pačiu vyksta mokymasis būti „čia ir dabar“, gerbti savo kūną, išgirsti ir atpažinti emocijas, atsipalaiduoti ir ilsėtis savo viduje, nepriklausomai nuo aplinkybių.

 

Kas vyksta jogos užsiėmimų metu?

Be fizinių pratimų-jogos asanų, kartais atliekami kvėpavimo pratimai (pranayama), o užsiėmimų pabaigoje visada daugiau dėmesio skiriama kūno ir proto atpalaidavimui.

 

Joga ore (angl. "fly-yoga")

Oro jogos išskirtinumas yra užsiėmimo metu naudojama priemonė - jogos juosta arba hamakas. Treniruotėje tradicinės jogos asanos derinamos su judesiais, kuriuos inspiravo pilates bei šokis, daug dėmesio skiriama raumenų ištempimui.

Jogos ore užsiėmimai vyksta antadienį 8:30 ir 19:30 (pradedantieji), šeštadieniais 10:15.

 

Kokia jogos mankštos nauda?

Praktikuojant jogą reguliariai:

  • pagerinsite lankstumą, atrasite laisvės jausmą savo kūne;
  • sustiprinsite raumenis ir pagerinsite laikyseną;
  • sustiprinsite imunitetą ir pagerinsite miego kokybę;
  • pagerinsite kraujotaką;
  • išmoksite sąmoningumo, dėmesio sutelkimo;
  • nuraminsite mintis ir atrasite vidinį balansą.

 

Kam tinka joga?

Tinka įvairaus amžiaus, įvairaus fizinio pasirengimo ir fizinio sudėjimo asmenims. Ypač tinka nemėgstantiems aktyvių užsiėmimų, ieškantiems šiek tiek daugiau nei vien tik fiziniai pratimai.

Jogos užsiėmimų tvarkaraštis:

Pirmadieniais: 12.00, 18.30

Antradienis: 8:30, 19:30

Trečiadieniais: 18.30

Šeštadieniais: 10.15

 

* Lankant užsiėmimus TIK šiais laikais (8:30, 16:30 ir 19:30 darbo dienomis bei savaitgaliais), abonementui taikoma speciali kaina.